Backup-хостинг

Зберігання резервних копій – турбота про завтрашній день

Файловий хостинг – це хостинг з величезним дисковим простором, рівною мірою призначений як для зберігання файлів великого обсягу, так і для розташування резервних копій. Зв'язок здійснюється за допомогою FTP-протоколу. Файловий FTP хостинг - це справжнісінький рятувальний жилет для власників віртуальних або виділених серверів, які давно подумували про розташування резервних копій своїх файлів на віддаленому сервері.

Файлове сховище FTP та його переваги

Хостинг архівів звільнить Вас від яких би то не було турбот. Наш сервер для зберігання файлів дає Вам можливість розташувати, наприклад, свою бібліотеку мультимедіа і мати до неї доступ з будь-якої точки світу. Вам більше не доведеться думати про трафік, адже ми забезпечуємо повністю безлімітний трансфер файлів, причому не просто на швидкому, а на виділеному 100-мегабітному каналі, що забезпечує швидкісний та абсолютно стабільний доступ до сервера зберігання файлів з усіх точок світу.
Зверніть увагу: наш швидкий файловий хостинг не призначений для розміщення інтернет-сайтів - ні статичних, ні більш складних. Backup-хостинг – це саме резервне сховище файлів та їх резервних копій.